Bomberman 94

Bomberman 94

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Windows için Eski Bomberman Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız adına hazırlanmış Bomberman'94 oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. 90'lı yıllarda televizyonlara bağlamış olduğunuz oyun konsollarıyla oynadığımız klasik oyunu artık Windows bilgisayarımızda oynayabiliyoruz. Konami tarafından oyunseverler için geliştirilmiş olan Bomberman oyunu çıkış yaptığından bu yana büyük bir başarı elde etmiştir. 

Atari salonlarında yahut evlerinizde oynadığınız oyun konsollarında en beğenilen oyunlar arasına girmeyi başaran oyun ROM bulma derdi olmayan Windows 10 ve Windows 8.1 bilgisayarlarında sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. 

Başarılı bir aksiyon ve bulmaca oyunu olan Bomberman'da amacımız kahramanımızla elde etmiş olduğumuz bombaları kullanarak bölümleri tamamlamaktadır. Oyunda bölümeri geçmek için bombalarımız aracılığıyla kendimiz yol açmamız gerekmektedir. Tüm bunların dışında düşmanlarımızla savaşabilmek için de bombaları kullanabiliyoruz. Oyun içerisinde ilerledikçe bölümler daha zor hale geliyor. Bu daha hızlı hesaplama yapmamızı ve karar almamızı gerektiren unsurlardan oluyor. 

Nostaljik oyunları seven Windows kullanıcıları için hazırlanmış oyun her yaştan oyunsevere hitap etmektedir. Eğer sizde bu tarzda eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız Bomberman’94'ü mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eski Oyunlar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
4,757
HEMEN İNDİR (1.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?