Emu Loader

Emu Loader

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Eski Oyunları Oynatma Programı

Eski tarz oyunlardan vazgeçemeyen Windows kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış başarılı bir yapıma sahiptir. Emu Loader programı yeni nesil bilgisayarlarda eski oyunları çalıştırmak için geliştirilmiştir. Atari, Amiga, Commodore oyunlarıyla büyüyen nesilin gözü hala eski oyunları arıyor. Emu Loader programı bu amaçla hazırlanmıştır. Günümüzde birçok sorunlu emulatörün yanında Emu Loader ile istediğiniz eski oyunu sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz. 

Emu Loader programı çalışırken oyunları sanki hafıza kartına kaydediyormuşçasına bilgisayarınıza kaydetmektedir. İstediğiniz zaman oyunları açmanıza imkan sağlamaktadır. Program çalışmak için ne CD'ye nede kasete ihtiyaç duyuyor. Kendi oyun kütüphanenizi oluşturduktan sonra istediğiniz zaman geçmişe dönebiliyorsunuz.

Çocukluğunuzda geçirdiğiniz oyunlarla tekrar baş başa kalmanın keyfini Emu Loader programıyla yaşayabilirsiniz. Kullanım açısından rahat olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer sizde eski oyunlara hasret duyuyorsanız Emu Loader'ı Windows bilgisayarlarınıza indirip bu hasreti giderebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eski Oyunlar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,735
HEMEN İNDİR (6.14 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?