Brush Strokes Image Editor

Brush Strokes Image Editor

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Basit Resim Düzenleme Boyama Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Brush Strokes Image Editor programı sayesinde fotoğraf düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İyi bir grafik editörü olup fotoğraf manipüle etmenize yardımcı olmaktadır. Fotoğraf düzenlemenize olanak sağlayan basit bir araç olup ücretlidir olarak sunulmaktadır. 

Kullanıcı arayüzü özellikle etkileyici minimalistlik bir şekilde karşmıza çıkan program JPG, BMP, GIF, TIFF ve PNG gibi çeşitli popüler formatları desteklemektedir. Sürükle ve bırak yöntemini de desteklemektedir. Basit araçlar yani kopyalama, kesme, yapıştırma, silgi gibi temel araçları kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca kalem, filtreler, lensler, çerçeve ayarları, eklenti filtreler, metin, yazı tipi, palet, gri tonlama efekti kullanmanıza yardımcı olmaktadır. 

Sistem kaynaklarını ılımlı miktarda kullanan Brush Strokes Image Editor programı testlerim sonucunda herhangi bir sorun vermedi. Geri al butonuyla yanlış yaptığını işlemleri silebilirsiniz. Resimleri düzenlemek için basit bir araç olup özellikle yeni başlayanlara hitap etmektedir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,528
HEMEN İNDİR (269.84 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?