Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Can You RUN it
Oyun Sistem Gereksinimleri Öğrenme Analiz Etme Servisi

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış olan Can You RUN it programı sayesinde oyunların sistem gereksinimlerini hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bilgisayarınızda bir oyun oynamak istiyor ancak bunu kaldırıp kaldırmayacağını bilmiyorsanız bu servisi kullanarak öğrenebilirsiniz. 

İyi bir web servisi olup oyunseverlerin seveceğine inanıyorum. Oyunların minimum sistem gereksinimlerini öğrenebildiğiniz gibi önerilen sistem gereksinim bilgilerine ulaşmanıza imkan sağlayan Can You RUN it uygulaması temel olarak sisteminizi analiz ederek size bilgisayarınızın çalıştırabileceği yeterli donanım özelliklerine sahip olup olmadığını göstermektedir. 

Anlaşılır bir arayüze sahip olan Can You RUN it'in oyun arşivi ise oldukça geniş ve sürekli olarak güncelleniyor. Bu nedenle servisi kullandığınız zaman oyunların minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini öğrenebiliyorsunuz. Eğer sistem gereksinimlerini öğrenmek size kafa karıştırıcı geliyorsa elinizdeki oyunu çalıştırıp çalıştırmayacağınızı öğrenmek için bilgisayarınıza site üzerinde bulunan ufak bir boyuta sahip olan dosyayı indirip analiz edilmesini sağlamanız gerekiyor. Sistemi oldukça işlevsel olan servis ne yazık ki arayüz bakımından bir hayli nostaljik. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,823
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.