Carmageddon: Reincarnation

Carmageddon: Reincarnation

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows için Ölümcül Oyun

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Carmageddon: Reincarnation oyunu ilk olarak 1997 yılında yayınlandı. DOS ortamında oynanılan klasik arabalı bir savaş yarış oyunu olup dünya üzerinde o dönemlerde büyük bir ses getirmişti. Hatta bazı ülkelerde yasaklanmış ve sansürlenmişti. Carmageddon: Reincarnation oyunun bu kötü döneminin sebebi ise ölüm makinasına dönmüş olan araçların birbirleriyle yarışması. 

Oyunun görevleri arasında karşınıza çıkan yayaları ve intekleri ezmek var. Rakiplerin araçlarını parçalamak için kıyasıya mücadele ettiğiniz Carmageddon: Reincarnation oyununda yeni nesil teknolojinin nimetlerinden faydalanmanız da mümkün. Yüksek kaliteye sahip grafiklerle eğlenceli fizik hesaplamalarıyla birleşen Carmageddon: Reincarnation oyunu dönemin en iyi oyunu olduğunu kanıtlamıştı.

Aynı zamanda fizik hesaplamalarının oyunlarda neleri değiştirebileceğini de gösterebiliyor olması açısından da bu bir ilkti. İnanılmaz eğlenceli bir yapıya sahip olan Carmageddon: Reincarnation oyunu yaptığınız numaraları keza kazaları aksiyon kamerasından tekrar yavaşlatılmış olarak izleyebilmeniz de oyun içerisinde mümkün. Oyunu dilerseniz tek başınıza oynayabilir yahut kariyerinizde ilerleyebilirsiniz.

Multiplayer moduyla da ön plana çıkan Carmageddon: Reincarnation oyununda oyuncularla çarpışarak eğlenceyi daha yüksek seviyede yaşayabiliyorsunuz. 

Oyunda ölümcül yarış araçlarını da tasarlamanız mümkün. Rakiplerinizi yenmeniz gereken Carmageddon: Reincarnation oyununu artık Windows bilgisayarlarınızda oynayabilirsiniz. 

Carmageddon: Reincarnation Sistem Gereksinimleri:
- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- 3.1 GHZ Intel i3 2100 işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB DirectX 11 destekli ekran kartı (AMD HD 6000 serisi veya eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı)

- DirectX 11

- 20 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Araba
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,407
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?