Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSCCleaner Portable

reklam

Taşınabilir Sistem Temizleme Ve Bakım Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Taşınabilir sürümü ile yayınlanan CCleaner Portable programı ile Windows bilgisayarınızın sistem temizliğini yapabilirsiniz. Kolay kullanımlı ve küçük boyutta olan program çevirimiçi gizliliğinizi korumaktadır.
CCleaner ile sisteminize yüklediğiniz programlardan arta kalan dosyaları silerek bilgisayarınızın alanını açarak optimize edebilirsiniz.

Bilgisayarımızda çeşitli yazılımlar yüklemeleri ve bu yazılımları daha sonra sildiğimizde sistemimizin kurulu olduğu alanda alan yetersizliği olduğundan dolayı bilgisayar kasmaya başlar bu nedenle, CCleaner  Portable ile bilgisayarınızdan silmiş olduğunuz yazılımların kaltıntısını silerek daha fazla alan elde ederek sisteminizi iyileştirebilirsiniz. Açılımı Crap Cleaner olan bu yazılım ile bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları silerek daha hızlı bir işletim sistemine sahip olabilirsiniz.

Bilgisayardaki işletim sistemi temizliğini sağladıktan sonra, Kayıt Defteri bölümündeki bütünlüğü sağlayarak sisteminizin performansını arttırabilirsiniz. Bilgisayarınızın daha hızlı bir şekilde çalışmasını istiyorsanız sitemizden CCleaner Portable programını indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.08
BOYUT
4.52 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,493
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.