Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Checkpoint Champion
Mini Arabalar Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğiniz Checkpoint Champion ile sizleri keyif dolu anlar bekliyor. 

Mini arabalarla tozu dumana katacağınız Checkpoint Champion oyunu retro grafiklere sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Minik arabaları tepe kamera açısından kontrol edebildiğiniz Checkpoint Champion oyununda tepe açıdan drift yapabiliyorsunuz. Windows bilgisayarlarınız ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz Checkpoint Champion oyununda drift yapabilirsiniz. 

Kumlu, sulu, çamurlu ve çimli pistlerde minik arabalarla yarışmanıza olanak sağlayan Checkpoint Champion oyununda 48 farklı görev yer alıyor. Zorlu pistlerde yarış düzenleyebildiğiniz Checkpoint Champion oyununda arabanızı değiştirmek için görevlerde kazandığınız altınları da kullanabiliyorsunuz. Eğer altınınız yoksa gerçek parayla satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Online olarak günlük etkinliklere katılabildiğiniz Checkpoint Champion oyununda internete gerek duymadan görevleri tamamlayarak ilerleyebiliyorsunuz. Oldukça zevkli ve sıkmayan Checkpoint Champion yarış oyununu denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.37 KB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,420
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.