ClashBot indir
ClashBot

ClashBot indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Clash Of Clans Bot Programı

Clash of Clans oyununda hile yapmak isteyenler için hazırlanmış başarılı bir bot. Android ve iOS cihazları üzerinde popüler bir strateji oyununda iksir kasmak ve hile yapmak istiyorsanız bot programından yararlanabilirsiniz. 

Oyuncuların daha iyi anlayacağı üzere botlar oyunlarda bize haksız kazanç sağlamakta. Yani oynamadığınız halde sizin yerinize oynayabilen bot, böylece bir çok maden ve kaynaj getirisi sağlamaktadır. Eğer sizde gelişim sağlamak istiyorsanız ClashBot'u deneyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bot programını sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Düzenli olarak güncellenen program ile oyundan banlanmanız mümkün. Çünkü oyunda hile yapıyorsunuz. Gözlemlediğim kararıyla Clash of Clans'ın geliştirici Supercell firması bu konu üzerinde ne yazık ki hassasiyete sahip değil.

ClashBot popüler strateji oyunlarından biri olan Clash Of Clans için hazırlanmştır. Oyuncuların istediği başarıya ulaşmalarında yardımcı olan başarılı bir hile programı diyebiliriz. Oyunucuları otomatiğe alarak kendileri yerine oynamasına yarayan ücretsiz sunulan bir bottur. 

ClashBot programı basit bir arayüze sahip olmasının yanısıra çeşitli fonksiyonlara da sahiptir. Verimli ve etkin bir bot olmasının dışında gelişmiş algoritmalar içermektedir. Nasıl bir yol çizeceğiniz de tamamen size kalmış bir durum otomatik ayarlar dışında manuel olarak yapılandırmanız da mümkün. Ayrıca BlueStacks yeteneklerini de kullanabilmektedir. Program sizlere sunulmadan önce botun geliştirici sitesi üzerinde gezinerek formda ban olaylarınının araştırması sonucunda ClashBot'u kullanarak kimsenin ban konusuyla karşı karşıya kalmayacağının kanaatine vardım. Eğer sizde oyun içerisinde hile yapmak istiyorsanız ClashBot'u sitemizden indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
6.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
10,635
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 4
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?