Client for Google Drive

Client for Google Drive

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 8.1 için Google Drive İstemcisi

Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Client for Google Drive uygulamasıyla Google Drive dosyalarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. 

Google'un bulut depolama servisi Google Drive aslında masaüstünde de resmi olarak kullanılabilen Client for Google Drive uygulaması indirme, yükleme ve erişme konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Özel olarak işaretlemiş olduğunuz dosyaları başkalarıyla paylaştığınız ve çöp kutusuna taşıdığınız dosya ve klasörlerinizi göremiyorsunuz. Diğer yandan webteki gibi bir düzen olmadığından aranılanı bulmak zaman alabiliyor ve noktada önerebileceğim başarılı bir istemcidir. 

Arayüz bakımından oldukça başarılı olan Client for Google Drive uygulaması yüklediğiniz dosya ve klasörleri görüntülemekten dilediğiniz kişiyle paylaşmaktan tutun dosya indirme işlemini dahi gerçekleştirmenize imkan sağlıyor. 

İstemcinin en güzel yanlarından biri ise çoklu hesap desteği sunuyor olmasıdır. Bu sayede kişisel ve iş hesaplarnızı ekleyerek hesaplarınız arasında kolay geçişler sağlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Uygulamalar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,348
GELİŞTİRİCİ
DCT
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?