Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Client for Google Drive
Windows 8.1 için Google Drive İstemcisi

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Client for Google Drive uygulamasıyla Google Drive dosyalarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. 

Google'un bulut depolama servisi Google Drive aslında masaüstünde de resmi olarak kullanılabilen Client for Google Drive uygulaması indirme, yükleme ve erişme konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Özel olarak işaretlemiş olduğunuz dosyaları başkalarıyla paylaştığınız ve çöp kutusuna taşıdığınız dosya ve klasörlerinizi göremiyorsunuz. Diğer yandan webteki gibi bir düzen olmadığından aranılanı bulmak zaman alabiliyor ve noktada önerebileceğim başarılı bir istemcidir. 

Arayüz bakımından oldukça başarılı olan Client for Google Drive uygulaması yüklediğiniz dosya ve klasörleri görüntülemekten dilediğiniz kişiyle paylaşmaktan tutun dosya indirme işlemini dahi gerçekleştirmenize imkan sağlıyor. 

İstemcinin en güzel yanlarından biri ise çoklu hesap desteği sunuyor olmasıdır. Bu sayede kişisel ve iş hesaplarnızı ekleyerek hesaplarınız arasında kolay geçişler sağlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,257
GELİŞTİRİCİ
DCT
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.