Netflix indir
Netflix

Netflix indir

Son Güncelleme: 4 yıl önce

Windows 8 için Popüler Film Ve Dizi İzleme Uygulaması

Netflix, Windows bilgisayarınızda kullanmanız için hazırlanmış popüler dizi ve film izleme platformudur. Her yaş grubuna hitap eden özel içerikler bulundurmaktadır. Dizi ve film izleme servisi olup Türkiye kullanıcılarına sunduğu içerik sayısı da oldukça fazla. Türkçe altyazılı izleme seçenekleri sunan Netflix uygulamasında Türkçe dublaj filmlerine rastlamak pekte mümkün değil. Elbette zamanla bu içerikler daha fazla olacak.

İçerik bakımından zengin olan Netflix uygulaması tüm içeriği istediğiniz sıklıkta istediğiniz filmi bıraktığınız yerden izleyebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel yanı ise yarım bırakmış olduğunuz filmi başka bir cihazda izlemeye devam etmenize imkan sağlıyor olmasıdır.
Ücretsiz olarak sunulan uygulama içerisinde üç üyelik seçeneği bulundurmaktadır. Bunlar arasında ücretli üyelik de bulunmaktadır. Kredi kartı yada paypala hesabınızla kayıt olabilir bir ay boyunca dilediğiniz dizileri ve filmleri izleyebilirsiniz.

Ayrıca istediğiniz vakit üyelikten  kendinizi ayırabiliyorsunuz. Son derece başarılı bir arayüze sahip olan uygulama hem televizyonunuzdan hem oyun konsolunızdan hem de masaüstü cihazlarınızdan yüzlerce film ve diziyi izlemenize olanak sağlamaktadır. Eğer sizde film ve dizileri her yaşa uygun olanları izlemek için başarılı bir izleme servisine gerek duyuyorsanız Netflix'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Uygulamalar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
12,639
HEMEN İNDİR (1.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 4
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?