Yapay Klavye indir
Yapay Klavye

Yapay Klavye indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Yazı İşleriyle Uğraşanlar için Kısayol Klavye Programı

Fare kullanım ihtiyacını en aza indiren Yapay Klavye programı özellikle yazı işlerinde çalışan kullanıcıları memnun edecektir. Yerli yazılımcılar tarafından geliştirilen Yapay Klavye programı klavye tuşlarını özelleştirmeye olanak sağlamaktadır. Gün içinde yazı ve makale yazan yahut klavyeyle fazla haşir neşir olan Windows kullanıcıların işini görecek başarılı bir programdır. 

Sahip olduğu yapay zeka sayesinde standart klavyenizin tuşlarını özelleştirmenize olanak sağlamaktador. Genel olarak işini iyi bir şekilde gerçekleştirebilen program klavye kullanımında daha hızlı olmanıza olanak sağlamaktadır. Print Screen tuşuna basıp dilerseniz klavyeyi devre dışı bırakabiliyorsunuz. Bununla birlikte tekrar aktif hale getirmek için tekrar Print Screen tuşuna basmanız yeterli olacaktır. 

Mesela sık sık yaptığınız kopyalama yapıştırma seçeneklerini  $, @, & gibi sayısal takım kullanabilirsiniz. Bunun yanısıra sık sık kullandığınız diğer işlemleri tek tuşla gerçekleştirmeniz mümkün olduğundan Yapay Klavye programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Uygulamalar
VERSIYON
0.57
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,572
HEMEN İNDİR (2.31 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?