Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Yapay Klavye
Yazı İşleriyle Uğraşanlar için Kısayol Klavye Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Fare kullanım ihtiyacını en aza indiren Yapay Klavye programı özellikle yazı işlerinde çalışan kullanıcıları memnun edecektir. Yerli yazılımcılar tarafından geliştirilen Yapay Klavye programı klavye tuşlarını özelleştirmeye olanak sağlamaktadır. Gün içinde yazı ve makale yazan yahut klavyeyle fazla haşir neşir olan Windows kullanıcıların işini görecek başarılı bir programdır. 

Sahip olduğu yapay zeka sayesinde standart klavyenizin tuşlarını özelleştirmenize olanak sağlamaktador. Genel olarak işini iyi bir şekilde gerçekleştirebilen program klavye kullanımında daha hızlı olmanıza olanak sağlamaktadır. Print Screen tuşuna basıp dilerseniz klavyeyi devre dışı bırakabiliyorsunuz. Bununla birlikte tekrar aktif hale getirmek için tekrar Print Screen tuşuna basmanız yeterli olacaktır. 

Mesela sık sık yaptığınız kopyalama yapıştırma seçeneklerini  $, @, & gibi sayısal takım kullanabilirsiniz. Bunun yanısıra sık sık kullandığınız diğer işlemleri tek tuşla gerçekleştirmeniz mümkün olduğundan Yapay Klavye programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
0.57
BOYUT
2.31 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,368
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.