Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Client for Google Translate
Google Çeviri Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İngilizce biliyorsanız interneti kullanırken pek sorun yaşamazsınız ancak bilmiyorsanız benim gibi işiniz zorlaşıyor.. İngilizce dünya üzerinde hakimiyetini kuran bir dil olduğu gibi internet üzerinde de etkisini sürdürüyor. İnternette bulduğunuz ama anlamadığınız yazıları çevirmek için kullanabilirsiniz. Yabancı dillerde yazılan yazıları Türkçe diline çevirebilirsiniz. Basit bir uygulama olup elinizin altında her zaman bulunmasını isteyeceğiniz başarılı bir hizmeti 40 farklı dil arasında hızlı bir şekilde çeviri yapabilirsiniz. 

Kelime, cümle yada paragraf çevirilerini kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan program sade bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. Basit bir ayarlama menüsü üzerinde size ekstra kolaylıklar sunacak özellikler sunmaktadır. 

Aslında web hizmetinden farklı değil. Ama bu program ile işinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Seçili olan metni anında çevirme gibi özellikler ile diğer programları kullanırken size anında çevirme hizmeti veriyor. Diğer programları kullanırken zaman kazanmanıza imkan sağlayan Client for Google Translate programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.2.241
BOYUT
2.39 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,129
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.