Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Dictionarist Sözlük
Sesli Sözlük Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İngilizce - Türkçe çeviri yapmanıza imkan sağlayan Dictionarist Sözlük programı ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bildiğiniz üzere İngilizce hayatımızın her yerine kadar uzandı. Girdiğimiz web siteleri bile İngilizce terimler, cümleler ve paragraflar bulunduruyor. Oldukça hızlı çalışan Dictionarist Sözlük programının en güzel avantajı sesli olması. Bu sayede sesli olarak çeviri işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Anlamını bilmediğiniz kelimelerin hem anlamını öğrenebilir hemde telaffuzlarını öğrenebiliyorsunuz. Veritabanı fazla geniş olmadığı için her kelimeyi çevirmeyebilir ancak pratik olması ve hızlı kullanım sunması nedeniyle tercih edebildiğiniz gibi internet bağlantısına ihtiyacı olmadığı için de tercih edebilirsiniz. 

Tek bir tıklama ile kolay kullanım sunmaktadır. İngilizce telaffuz imkanı sunan Dictionarist Sözlük programı Windows uygulamaları ile uyumlu olarak çalışmaktadır. 

Birden fazla dil desteğinin yanısıra kısayol kombinasyonları da bulundurmaktadır. "Ctrl" + "+" sözlük penceresini büyütmek için kullanabilir ve "Ctrl" + "-"  tuşları ile sözlük penceresini küçültebilirsiniz. F12 tuşuna bastığınız zaman kelime telaffuzu işlemini gerçekleştirebilirsiniz. F10 dictionarist penceresini açabilirsiniz. ESC tuşu ile dictionarist programını hızlı bir şekilde kapatabilirsiniz. Eğer sizde bu özelliklerde bulunan bir programı kullanmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde Dictionarist Sözlük programını indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
968
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,241
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.