Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Cloney
Flappy Bird Benzeri Beceri Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Cloney oyununda sizleri eğlenceli anlar bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan Cloney oyununda küçük bir ejderhanın hikayesi konu alınmaktadır. Kahramanımız sahip olduğu fazla kilolar sebebiyle uçuş konusunda biraz sıkıntı yaşıyor. Kanatlarının da kilosuna uygun olmadığından dolayı bir hayli zorlanıyor.

Kanatlarının da küçük olması kahramanımıza hiç yardımcı olmuyor bu sebeple onun uçmasına yardımcı olmak bize kalıyor. Cloney oyunu boyunca kahramanıız havada süzülmesinde yardımcı olurken altınları toplamayı da ihmal etmiyoruz. Kanat çırpışmasını sağlamak için klavye üzerinden istediğiniz herhangi bir tuşa basmanız ise yeterli. Klavye tuşlarına bastıkça Cloney oyununda bulunan kahramanımız yükseliyor ve düşmekten kurtuluyor. 

Oyun süresi boyunca karşımıza ağaç dalları gibi çeşitli engeller çıkıyor. Kahramanımızın sürekli yol almaya devam ederken bu tehlikeleri geçmek için alçalmanız yahut yükselmeniz gerekmektedir. Cloney oyununda ciddi anlamda refsleklerinizi test ediyorsunuz. Kaliteli ses efektleri bulunduran Cloney oyununu Windows bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. 

Cloney Sistem Gereksinimleri:
- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- SSE2 uyumlu işlemci

- 2 GB RAM

- Shader Model 2.0 desteğine sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- 85 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,111
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.