Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

D3DGear
Oyun Videosu Kaydetme Ve Ekran Görüntüsü Alma

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Oynadığınız oyunlarda elde ettiğiniz başarıları ölümsüzleştirmek için D3DGear programını kullanabilirsiniz. D3DGear programı sayesinde ekran kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Oyun videosu kaydetmenize imkan sağlayan D3DGear programı ile yapacağınız kayıtları AVI ve WMV formatında sesli bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz. 

Genellikle diskte az yer kapladığı ve kalitesi artan MPEG sıkıştırma metodu sayesinde kayıt altına alınan videolarınız oyun performansınızı etkilememektedir. 

Kullanıcı videoları çözünürlüğünü, ses giriş kanalını, kare sayısını ve ses seviyesini kendi belirleyebilir. D3DGear programının bir dieğr hoş özelliği ise saniyedeki kare hızını ekrana vermekte olan frame rate görüntüleme sayıcıdır. Yani klavyede atayacağınız kısayol ile etkinleştirebileceğiniz bu sayacın pozisyonunu, rengini, yazı tipini ve boyutunu kendi isteğinize göre yapabilirsiniz. 

Dilerseniz D3DGear programının video kaydetme özelliğini kullanmaz ekran görüntüsü alma özelliğini de kullanabilirsiniz. Yakalamış olduğunuz görüntüleri HDR, JPG, PPM, TGA, PNG, BMP formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. 

Programın en belirgin bir diğer önemli özelliği ise videoları canlı yayına dönüştürmeye olanak tanıyor olmasıdır. Belirleyeceğini URL'ler üzerine kaydetmekte olduğunuz videoları otomatik olarak gönderebilen D3DGear programı canlı video yayınınıza mikrofon ile seslendirme eklemenize de izin vermektedir. 

Genel olarak kullanım açısından kolay ve zengin özelliklere sahip olan D3DGear programını kullanmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir  şekilde indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
4.83.1879
BOYUT
16.62 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,085
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.