Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSDeckHub

reklam

GitHub Kod Yönetme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış DeckHub programı sayesinde kodlarınızı tek bir yerden kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Yazılım geliştiriclerinin kullanmış olduğu sosyal platformlardan GitHub'ın masaüstü istemcisinin arayüzü ise oldukça tanıdık. Adem İlter tarafından geliştirilmiş olan DeckHub programı kütüphane geliştirmek ayrıca açık kaynak projeler hakkındaki gelişmeleri hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. 

Bildirim özelliğiyle çalışan DeckHub programı birlikte çalıştığınız kişileri ve kod depolamalarının aktivitelerini takip edebilirsiniz. Farklı geliştirme projelerinizi tek bir akış üzerinden organize etmenize imkan sağlayan DeckHub programı birlikte çalıştığınız kişileri ve kod depolamalarının aktivitelerine ulaşabilirsiniz. 

Aynı zamanda istenilen sayıda hesap ekleyebilirsiniz. Farklı depo, organizasyon ve kullanıcı akışlarını kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Akış düzenini ayarlamanıza imkan sağlayan DeckHub programı akış ekleme ve yeniden adlandırmanıza da yardımcı olmaktadır. Farklı geliştirme projelerinizi tek bir akıştan yönetmenize olanak tanıyan DeckHub programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.0.0
BOYUT
50
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,694
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.