DiskMax

DiskMax

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Sabit Disk Temizleme Ve Bakım Programı

DiskMax programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları kaldırarak sisteminizi hafifletebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan DiskMax programı hard diskinizi temizlemenize yardımcı olmaktadır. 

DiskMax programını başlattıktan sonra tarama işlemini kolay bir şekilde başlatabiliyorsunuz. Standart, detaylı, hızlı ve tam tarama çeşitleri bulunuyor. Bunlardan tam ve detaylı olanını öneriyorum. Daha etkili bir çalışma olması adına. Programla tam tarama yaparak gereksiz olan dosyalardan sisteminizi arındırabilirsiniz. 

Düşük sistem gereksinimleri ile çalışmasını sürdüren DiskMax programı harddisklerinizden dosya temizlemeyebiliyor. Bunun dışında disk birleştirme özelliğiyle disk bakımınızı gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. 

Boşaltmış olduğunuz alanı, kaç dosyanın silindiğini ve kurtarılacak bölüm gibi detaylı bilgileri de görüntülemenize olanak sağlamaktadır. Eğer sizde sisteminizde bulunan gereksiz dosyaları kaldırıp sisteminizi temizlemek istiyorsanız DiskMax programını Windows bilgisayarınızda kullanarak sistemizi hafifletebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
5.00
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,702
HEMEN İNDİR (1.31 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?