Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

DreamLight Photo Editor

reklam

Fotoğraflara Efekt Verme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış DreamLight Photo Editor programı sayesinde fotoğraflarınızı özelleştirebilirsiniz. Dijital görüntüler ile çalışıyorsanız ve fotoğraflarınızı düzenlemek için kapsamlı bir programa gerek duyuyorsanız tercihinzi DreamLight Photo Editor'dan yana olabilir.

Fotoğrafların etkileri konusunda sizlere yardımcı olmak için oluşturulmuş olan DreamLight Photo Editor programı kullanım açısından kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle yeni başlayanlar için fazla yorucu bir editör olmayacaktır. 

Seçtiğiniz fotoğrafa istediğiniz etkiyi ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey fotoğrafı açmak ve uygulamanın sol tarafından listelenen etkileri tıklamak. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. JPG ve BMP fotoğraf formatında kaydetmenize imkan sağlamaktadır. Basit ve kullanımı kolay eğlenceli bir program olup sistem kaynaklarını ise çok küçük bir miktarda kullanmaktadır.

Sadece birkaç adımda güzel fotoğraflar elde etmenize imkan sağlamaktadır. Önizleme seçeneği ile kullanıcılar istediği görüntüyü kaydetmeden önce gerçek zamanlı oalrak görüntüleyebiliyor. Bu nedenle en iyi sonucu görebilirsiniz. Fotoğraflarınıza kaliteli efektler vererek daha güzel görünmelerini istiyorsanız DreamLight Photo Editor programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
4.2
BOYUT
6.68 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,609
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.