DreamLight Photo Editor

DreamLight Photo Editor

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Fotoğraflara Efekt Verme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış DreamLight Photo Editor programı sayesinde fotoğraflarınızı özelleştirebilirsiniz. Dijital görüntüler ile çalışıyorsanız ve fotoğraflarınızı düzenlemek için kapsamlı bir programa gerek duyuyorsanız tercihinzi DreamLight Photo Editor'dan yana olabilir.

Fotoğrafların etkileri konusunda sizlere yardımcı olmak için oluşturulmuş olan DreamLight Photo Editor programı kullanım açısından kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle yeni başlayanlar için fazla yorucu bir editör olmayacaktır. 

Seçtiğiniz fotoğrafa istediğiniz etkiyi ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey fotoğrafı açmak ve uygulamanın sol tarafından listelenen etkileri tıklamak. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. JPG ve BMP fotoğraf formatında kaydetmenize imkan sağlamaktadır. Basit ve kullanımı kolay eğlenceli bir program olup sistem kaynaklarını ise çok küçük bir miktarda kullanmaktadır.

Sadece birkaç adımda güzel fotoğraflar elde etmenize imkan sağlamaktadır. Önizleme seçeneği ile kullanıcılar istediği görüntüyü kaydetmeden önce gerçek zamanlı oalrak görüntüleyebiliyor. Bu nedenle en iyi sonucu görebilirsiniz. Fotoğraflarınıza kaliteli efektler vererek daha güzel görünmelerini istiyorsanız DreamLight Photo Editor programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
4.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,474
HEMEN İNDİR (6.68 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?