Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Drift Mania: Street Outlaws Lite
Windows 8 İçin Drift Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 8 ve üzeri işletim sistemli bilgisayarınızda Drift Mania: Street Outlaws Lite oyununu oynayarak heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz. Dünyanın farklı yerlerinde yer altı drift yarışlarına katılarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kaliteli grafiklere sahip olan Drift Mania: Street Outlaws Lite oyununda herşey ilk olarak Japonya'da başlıyor. Ardından İsviçte Alpleri, San Francisco yamaçları, çöller, kanyonlar gibi değişik noktalardan drift yapabilirsiniz. 

Grafik açısından başarılı olan Drift Mania: Street Outlaws Lite oyununda 21 farklı araç yer almaktadır. Özenle tasarlanmış göze hoş görünen Drift Mania: Street Outlaws Lite oyununda dilerseniz tek kişilik yarışlara katılabilir dilerseniz de çoklu oyunculu yarışlara katılarak heyecanın doruklarına çıkabilirsiniz. 

Zaman içerisinde gelişme kazandıkça sahip olduğunuz aracı da geliştirebiliyorsunuz. Arabanızı kişiselleştirerek çoklu yarışlarda kendinizi gösterebilirsiniz. Arabanızın boyasını, lastiklerini, gövde kitlerini, jantlarını, camlarını hatta rüzgarlıklarını dahi değiştirebilirsiniz. Sadece bunları değil dilerseniz performans arttırıcı ekipmanları kullanarak oyun deneyiminizi farklı bir yere taşıyabilirsiniz. 

Drift yapmaktan seven kişilerin seveceğine inandığım Drift Mania: Street Outlaws Lite oyununu mutlaka kaçırmayın.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,441
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.