DriverEasy

DriverEasy

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Sürücü Bulma ve Yükleme Programı

Windows bilgisayarınız üzerinde bulunan eksik yada eski tarihli sürücüleri DriverEasy programıyla bularak indirebilirsiniz. İndirme işlemini gerçekleştirmenize imkan sağlayan DriverEasy programı ile işlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğundan dolayı programa yabancılık çekmeyeceksiniz. Tüm donanım ürünleri hakkında bilgilere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Programla tek yapmanız gereken şey ise tarama işlemini başlatmak. Tarama sonunda bilgisayarınızda bulunan donanımlara ait eksik sürücüleri indirerek kurabilirsiniz. Deneme sürümünü kullandığınız için ne yazk ki maksimum 30 KB/s hızı ile indirebilirsiniz. 

Program içerisinde bulunan araçlar menüsü altında donanım bilgilerini hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Yedekten sistem yüklemesi bile yapabiliyorsunuz. Piyasasında oldukça iyi olan DriverEasy programı oldukça güvenilir bir hizmet sunuyor. DriverEasy yeni güncellemesi ile onarılmış olup bilgisayar sürücüsüyle uğraşan kullanıcılar için doğru bir tercih olacaktır. Eğer sizde sisteminizde yer alan donanımlar hakkında detaylı bilgi saihibi olmak istiyorsanız DriverEasy'ı denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Diğer Aygıtlar
VERSIYON
5.0.9.40298
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,140
HEMEN İNDİR (3.27 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?