Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

DriverScanner
Sürücü Güncelleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

DriverScanner programını bilgisayarınızda kullanarak hatalara sebep olan sürücünüzü güncelleyebilirsiniz. Eski sürücüler zamanla güncellenmeme sebebi ile performans düşüklüğüne sebep olur. Bu nedenle sisteminizi ve sürücünüzü daima güncel tutmanız gerekmektedir. Sürücü güncelleme programları ile bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bu programlar arasında işini iyi yapan programlar arasında DriverScanner geliyor. Güncellenmemiş sürücülerden kaynaklı hataların gidermenize imkan sağlayan program sayesinde tek bir tıklama sonucunda sürücü indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sürücüleri kontrol altına alarak sürücülerin performansını optimize edebilirsiniz. DriverScanner programı bilgisayarınızın tarama işlemini gerçekleştirir ve kolay kullanımlı bir araçtır. 

Arayüz bakımından karmaşık olmayan program basit bir liste sunmaktadır. Ciddi hasarlı sürücüleri bile onarabilen program gerçekten işinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlıyor. Sürücüleri kontrol altına almak için iyi bir yoldur. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2014 Build 4.0.12.4
BOYUT
5.34 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,603
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.