Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Droid4X
Android Oyun Uygulamalarını Bilgisayarda Çalıştırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli oyunlarını bilgisayarınızda oynamak için kullanabileceğiniz Droid4X programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Ücretsiz olarak sunulan Droid4X programı emülatör olarak bilgisayarınızda sanal bir Android işletim sistemi kuruyor. Sanal işletim sistemi üzerinde Android oyunlarını ve uygulamalarını çalıştırmanıza olanak tanıyan Droid4X programının en avantajlı yanı ise sevdiğiniz Android oyunlarını, uygulamalarını büyük ekranda çalıştırmanıza imkan vermesidir. 

Android cihazlarınızda düşük bir performans ile çalışan oyunları Droid4X üzerinden çok daha yüksek performansla akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. 

Sanal işletim sistemini çalıştırmanıza imkan sağlayan Virtualbox tabanlı sistemi bulunduran program bu nedenle sisteminizde Virtualbox yüklü değilse kurulumu gerçekleştirmeden önce sisteminizde yer alan Virtualbox yazılımını ortadan kaldırmanız gerekiyor. 

Oyun severlerin seveceğine inandığım Droid4X programı sayesinde gamepad gibi oyun kontrol cihazlarınızı kullanarak Android uygulama ve oyunlarınızı büyük bir ekranda oynamanın keyfini çıkarın. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
0.7.5
BOYUT
2.47 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,865
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.