DUMo

DUMo

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Sürücü Güncelleme ve Bilgi Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış DUMo programı ile sisteminizde yer alan donanım sürücüleri ve yazılım güncellemeleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan DUMo progamı stabil olarak çalışmaktadır. Bilgisayarınızda bulunan donanım sürücülerinin en son sürümlerine sahip olup olmadığından emin olmak ve stabil olarak çalışan sürücüye sahip olup olmadığınızı öğrenmek için kullanabileceğiniz DUMo programı işe yarar durumdadır. 

Sistem kaynaklarını otomatik olarak tarayabilen DUMo programı kullanmakta olduğunuz yazılımların ve sürücülerin sürümlerini esasen kontrol etmektedir. Sorunsuz bir şekilde çalışma gösterebilen DUMo programı sistem kaynaklarını otomatik olarak taramaktadır. Kullanmakta olduğunuz sürücüler hakkında bilgi verip eğer varsa yeni sürücüler hakkında da sizleri bilgilendirmeyi amaçlamıştır. 

CPU ve RAM kullanım oranları hakkında bilgi verebilen program aynı zamanda her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitap ediyor. Bu nedenle rahatlıkla herkesin kullanabileceğini düşünüyorum. Aynı zamanda program aracılığıyla sürücü ve yazılım güncellemelerini de otomatik olarak gerçekleştirmeniz mümkün. Eğer sizde donanım sürücüleriniz yahut yazılımlar hakkında bilgi sahibi olmak ve güncel tutmak istiyorsanız DUMo'yu mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
2.5.0.29
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,533
HEMEN İNDİR (760.62 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?