DWG to PDF Converter MX indir
DWG to PDF Converter MX

DWG to PDF Converter MX indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

DWG Dosyaları PDF`ye Çevirme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış DWG to PDF Converter MX programı sayesinde DWG, DWF yahut DXF formatında bulunan dosyaları kolay bir şekilde PDF formatına dönüştürebilirsiniz. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan DWG to PDF Converter MX programı işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Aynı zamanda AutoCAD'e ihtiyaç duymuyor. 

İçerisinde bulundurmuş olduğu toplu dönüştürme işlemi sayesinde daha verimli işler ortaya koymanıza imkan sağlıyor. Sayfa boyutunu tamamen kendi isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Dilerseniz ön tanımlı ayarlardan birini seçerek kontrolü sağlayabilirsiniz. Dosya dönüştürme işlemi yaparken tek tek uğraşmak istemeyen kullanıcıların seveceğine inandığım DWG to PDF Converter MX programı PDF çıktılarının çözünürlüğünü de ayarlamanıza yardımcı olmaktadır. 

Üç boyutlu obje desteğiyle güçlendirilen program tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. DWG dosyalarıyla uğraşan ve formatını dönüştürmek için işe yarar bir program arayan kullanıcıların denemesini öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,646
HEMEN İNDİR (5.53 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?