Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Easy Watermark Studio Lite
Resimlere Filigran Ekleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Easy Watermark Studio Lite programıyla resimlerinize filigran ekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Easy Watermark Studio Lite programı kullanıcı dostu arayüzünün yanısıra basit araçlar ile resimleriniz üzerinde hızlı bir şekilde düzenleme yapmanıza izin vermektedir. 

Özel resimler oluşturmanıza imkan sağlayan Easy Watermark Studio Lite programı ufak değişiklikler de yapmanıza yardımcı oluyor. Hızlı tepki süresine sahip olan program sistem kaynaklarını ise düşük miktarda kullanmaktadır. 

Yazıların rengini kolay bir şekilde ayarlamanıza imkan tanıyan editör aynı zamanda yazıların yönünü ve efektini belirlemenize yardımcı olmaktadır. En özel resimlerinize kendi logonuzu eklemenize imkan sağlayan Easy Watermark Studio Lite programı bu sayede dijital imza atmanıza yardımcı olmaktadır. 

Easy Watermark Studio Lite prorgramının desteklediği formatlar ise aşağıdaki gibi listelenmiştir. Eğer sizde fotoğraflarınıza filigran eklemek istiyorsanız Easy Watermark Studio Lite programını kullanabilirsiniz. Okunabilir Resim Formatları:

TIF, GIF, JPG, JPEG, BMP, PNG, WMF, RLE, DIB, EMF, PSD, PDD, PSP, PSX, PCC, PDD,TGA, VST, ICB, VDA, WIN, CEL, PIC, SCR, PPM, PGM, PBM, CUT, RLA ve RPF'dir.

Oluşturabildiği Resim Formatları:

TIF, GIF, JPEG, JPG, BMP, RLE, DIB ve PNG'dir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.2
BOYUT
5.11 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,368
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.