Euro Truck Simulator Türkçe Yama

Euro Truck Simulator Türkçe Yama

Son Güncelleme: 10 ay önce

Euro Truck Simulator Oyununun Türkçesi

Euro Truck Simulator 2  oyunu kısa zaman içerisinde milyonlarca oyun severin en sevdiği oyun haline gelmiştir. Oyun içerisinde bulunan grafikler ve animasyonlar ile kendinizi oyundan alamayacaksıız. Euro Truck Simulator 2  oyununu Türkçe oynamak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış Türkçe yama dosyasıdır. 

Oyun içerisinde  Belçika, Hollanda, Polonya ve İngiltere gibi 60 Avrupa şehrini gezdiğiniz oyunu artık Türkçe oynayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden dil yamasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz dosyadan önce oyunu kapatmanız gerekmektedir.

Euro Truck Simulator 2  Türkçe Olmuyor diyenler için söyleyelim. Oyunun dil yamasını yüklemeden önce oyunun kapalı olduğundan emin olmalısınız. Arkaplanda çalışmadığından emin olun daha sonra yükleyiniz. Aksi taktirde dil yamasının kurulumu başarılı olmaz.

Euro Truck Simulator 2 Türkçe Kurulumu;
İndirmiş olduğunuz eklenti içerisinde "ETS TR v1.0.scs" dosyasını "Belgelerim\Euro Truck Simulator\mod" klasörüne kopyadıktan sonra oyunu açın. Oyunun Türkçe olduğunu göreceksiniz.

Euro Truck Simulator 2  Oyununu Eski Haline Getirmek İsteyenler İçin;
"ETS TR v1.0.scs"  dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer  Euro Truck Simulator Türkçe yamasından memnun kalmazsanız eski haline dönüştürebilirsiniz. 

Gereklilikler:

Euro Truck 1.3 & 1.1

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dil Yamaları
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İNDİRİLME
12,466
GELİŞTİRİCİ
tryama.net
HEMEN İNDİR (41.17 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?