Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Rise of the Tomb Raider Türkçe Dil Yaması

Windows bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış başarılı bir aksiyon oyunu olan Rise of the Tomb Raider, TPS dinamiklerine sahip olup dünya çapında sevildiği gibi ülkemizde de sevilen bir yapımdır. Yılın en iyi oyunlarından biri olan Rise of the Tomb Raider oyunu sürükleyici bir hikayeye sahip. Ancak bu Türkçe olmaması nedeniyle ne yazık ki keyifsiz hale geliyor. 

Lara Croft'un ölümsüzlük sırrını çözmeye çalıştığı seride heyecan dlu anlar yaşayabiliyoruz. Rise of the Tomb Raider Türkçe yaması ile oyunun  senaryo modu, menü ve altyazı etkileşimlerini Türkçe'ye çevirebilirsiniz. Türkçe yamayı hazırlayan oyuncu %100 hali için çalışmalarını sürdürdüğü için şuan için %75'lik bölümünü sundu. Türkçe olarak oyunu bitirmek isteyen kullanıcıları memnun edecek başarılı bir yama olup kısmen Türkçe olarak oynayabileceksiniz. 

Rise of the Tomb Raider Türkçe kurulumu nasıl olur?

3 GB büyüklüğünde olan Türkçe yama sadece v1.0 build 668.1_64 ile uyumlu olara çalışmaktadır. İndirmiş olduğunu Türkçe yama dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine yüklemeniz gerekiyor. Update dosyaları, oyun sürümünüzle aynı olmalıdır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dil Yamaları
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,886
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?