EveryLang

EveryLang

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Doğru Çeviri Yapan Tercümanlık Programı

Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olan EveryLang programı hızlı bir şekilde tercüme yapmayı amaçlamış başarılı bir hizmettir. Ücretsiz olarak sunulan EveryLang ile elinizde bulunan yazıları diğer dillere kolay bir şekilde çevirebilirsiniz. 

Google Çeviri, Microsoft Çeviri ve Yandex'in çeviri sistemlerinden faydalanan EveryLang programı tek bir kaynaktan destek almamakla birlikte çeviri yaparken en doğru sonuçları almanız için gerekli tüm sistemleri bünyesinde bulundurmaktadır. 

Sade ve şık bir arayüzle karşımıza çıkan EveryLang progrmayla belirli ayarlamalar yapabilmeniz için geniş seçenekler bulunmaktadır. Tüm dilleri desteklediğinden dolayı dil seçimi konusunda sıkıntı yaşamayacağınız umduğum EveryLang programı seçmiş olduğunuz yazıları doğru bir imlaya sahip olup olmadığını konrol edip öyle sunmaktadır. Elbette program bu. Yapay zeka. Yine de siz tercüme işini yaptıktan sonra kendiniz de belirli kontrolleri yapın. 

Aynı zamanda farklı alfabeler kullanan dillerle çalışan kullanıcılar bile klavye kısayollarından faydalanarak program içerisinde alfabe değişikliği yaparak istedikleri gibi yazabiliyorlar. Sonuç olarak başarılı bir tercüme etme programı olduğundan dolayı bir gözden geçirmenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sözlük
VERSIYON
2.2.8
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,260
HEMEN İNDİR (4.79 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?