Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

ExifTool
Resim, Ses Ve Video EXIF Bilgisi Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ExifTool programıyla elinizde bulunan resimlerin, ses ve video dosyalarının meta bilgilerini öğrenebilirsiniz. Multimedya dosyalarınızın içerisinde yer alan meta bilgilerini okumanıza olanak sağlayan ExifTool programı yazabilen ve düzenleyebilen program temel olarak komut satırından oluşuyor. 

Çoğu dosya formatını desteklemesiyle dosyalarınızın bilgilerini öğrenirken sıkıntı yaşamayacaksınız. EXIF, GPS, IPTC, XMP, JFIF, GeoTIFF, ICC Profile, Photoshop IRB, FlashPix, AFCP ve ID3 formatlarını başarılı bir şekilde okuyarak değiştirmenize imkan sağlayan program aynı zamanda bütün kamera ve fotoğraf makineleri tarafından üretilen resim, ses ve video dosyalarını okuyabilirsiniz. 

Genellikle Exif bilgilerine göre resimlerinizi klasörleyen program GPS'ye göre takip edilmesinden tutun meta bilgilerini tamamen silme özelliğine kadar birçok işinizi bir kerede gerçekleştirmenize imkan sağlıyor. Eğer sizde elinizde bulunan dosyaların meta bilgisini öğrenmek istiyorsanız ExifTool programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
9.97
BOYUT
3.82 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,775
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.