ExifTool

ExifTool

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Resim, Ses Ve Video EXIF Bilgisi Düzenleme Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ExifTool programıyla elinizde bulunan resimlerin, ses ve video dosyalarının meta bilgilerini öğrenebilirsiniz. Multimedya dosyalarınızın içerisinde yer alan meta bilgilerini okumanıza olanak sağlayan ExifTool programı yazabilen ve düzenleyebilen program temel olarak komut satırından oluşuyor. 

Çoğu dosya formatını desteklemesiyle dosyalarınızın bilgilerini öğrenirken sıkıntı yaşamayacaksınız. EXIF, GPS, IPTC, XMP, JFIF, GeoTIFF, ICC Profile, Photoshop IRB, FlashPix, AFCP ve ID3 formatlarını başarılı bir şekilde okuyarak değiştirmenize imkan sağlayan program aynı zamanda bütün kamera ve fotoğraf makineleri tarafından üretilen resim, ses ve video dosyalarını okuyabilirsiniz. 

Genellikle Exif bilgilerine göre resimlerinizi klasörleyen program GPS'ye göre takip edilmesinden tutun meta bilgilerini tamamen silme özelliğine kadar birçok işinizi bir kerede gerçekleştirmenize imkan sağlıyor. Eğer sizde elinizde bulunan dosyaların meta bilgisini öğrenmek istiyorsanız ExifTool programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
9.97
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,859
HEMEN İNDİR (3.82 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?