Ey DSL!

Ey DSL!

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

TTNet ADSL Kota Bilgilendirme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Ey DSL! programı sayesinde kota hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sıradışı bir görünüme sahip olan Ey DSL! programı kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor. 

Oldukça iyi bir hızla fatura hesaplayabildiği gibi geçmiş dönem transfer bilgilerini girmenize de olanak sağlamaktadır. Güvenlik koduna gerek duymayan uygulama ile kullanım bilgilerinizin tüm ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Aylara göre dağılımına yahut ayrıntılı olarak aylara göre kullanım grafik bilgilerine, güncel fatura bilgilerine ve geçmiş dönem fatura bilgilerinize de ulaşabilirsiniz. Ey DSL! programı ile güncel kotu kullanımınızı kalan kota kullanım hakkınızı grafik olarak raporlamanız mümkün. Aylara göre dağılımını kolay bir şekilde anında önünüze getirebilmenize imkan sağlamaktadır. 

Türkçe dil desteğine sahip olup ücretsiz olarak sunulmasıyla ön plana çıkan Ey DSL! programı ile sayaçları sıfıralayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sayaçları sıfırlayarak trafiğinizi daha etkin bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz. Eğer sizde TTNet ADLS kotanız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Ey DSL!'i kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
3.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,621
HEMEN İNDİR (1.57 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?