Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Ezan Vakti


Ezan Vaktini Gösteren Program

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ezan vaktini öğrenmek amacıyla kullanabileceğiniz başarılı bir program olup 170'ten fazla mevkiye ait günlük ezan vakitlerini sistem tepsisinde bulundurur. 

Vakitleri öğrenmek için internete gereksinim duymayan program 5 vakit namazı göstermektedir. Zamanı geldiğinde ezan okuyan program vakit kaçmadan yarım saat önce sizi uyarmaktadır. Özel günler, hicri takvimi görüntülemenize imkan sağlar. Tüm özel günleri hesaplayıp sizi uyarır. Yoğun iş temposundan dolayı yada bilgisayar başına geçince vaktin nasıl geçtiğini anlamayan kullanıcılar için gerçekten başarılı bir program. 

Dini görevlerimizden en önemlisi olan namazı kaçırmamak amacıyla Ezan`ı Vakit programını kullanabilirsiniz.

Ezan`ı Vakit programını kullanmak için Ayarlar sayfasında hangi mevkii için ezan vaktini görmek istiyorsanız o mevkiiyi seçmeniz gerekiyor. Program daha sonra ezan vakti için farklı ezan dosyaları sunuyor. Ezan dosyası yok ise kendi bünyesindeki dosyayı kullanacaktır. Öğlen, ikindi, akşam gibi namaz vakitleri için farklı ezan dosyası seçmeniz de mümkün.. 

Mevkii ve mevkiilerin ezan vakitlerini yıllık, aylık, günlük olarak görüntülemenize imkan sağlamaktadır. Ezan`ı Vakit programında sunulan ezan vakitlerini HTML, XLS(liste), CSV, TXT ve XML dosyası olarak görüntüleyebilirsiniz. 

Vakti gelen namaz vakitlerinde ezan okuyan başarılı bir program olup vakit kaçırmamanız için yarım saat önceden haber veren programı denemenizi öneririm. 

Tarafımdan test edilen programı kullanırken herhangi bir sorun yaşamadım. Umuyorum sizde Ezan`ı Vakit programı ile ilgili bir sorun yaşamazsınız.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
5,215
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.