Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Kur`an-ı Kerim


Windows 8 İçin Kuran-ı Kerim Okuma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

​Windows 8 işletim sistemli cihazınızda Kur`an-ı Kerim uygulamasını kullanarak kutsal kitabımız olan Kur`an-ı Kerim hem öğrenebilir hemde okuyabilirsiniz. 

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından sunulan ücretsiz bir uygulama olması dışında resmi bir uygulama olmasıyla güvenebileceğiniz bir hizmettir. Ayet ve sureleri arapça okuyabildiğiniz gibi Türkçe anlamını da öğrenmeniz mümkün. Meal için bile kullanabilirsiniz. 

İçerik bakımından diğer uygulamalara göre değişiklik gösteren resmi uygulama dijital ortamda sunduğu hizmet sayesinde okuma keyfini en üst seviyelerde yaşamanıza imkan sağlıyor. 

Yüce kitabımızı son derece başarılı bir şekilde aktaran uygulama son sayfaya kadar bile ekranın hem alt tarafında hemde üst tarafında buton bulunduruyor. Daha gerçekçi bir deneyim sunan uygulama sureleri ve ayet okuma özelliği sayesinde başarılı bir hizmet sunuyor. 

Uygulamanın diğer güzel özelliği ise sureleri arapça ve türkçe olarak istediğiniz kişilere e-posta aracılığıyla ulaştırabilirsiniz. Eğer sizde Windows 8 işletim sistemli cihazınızda Kur`an-ı Kerim'in her sayfasına ulaşmak istiyorsanız resmi uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
5,138
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.