F1 Racing Championship

F1 Racing Championship indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Formula Yarış Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış F1 Racing Championship oyununda sizleri heyecan dolu anlar bekliyor. Formula 1 yarış deneyimini bilgisayar ortamına taşıyan kaliteli bir oyundur. Soluksuz bir maceranın öğelerinin bulunduğu oyunda şampiyon olmak için elinizden geleni yapacağınızdan şüphem yok. 

Gerçekçi grafiklerin yer aldığı F1 Racing Championship oyununda amacınız bitiş çizgisine ilk gelen olmak. Oyun demo sürümü olduğu için ne yazık ki bazı bölümleri kapalı ancak açık olan bölümleri demo için yeterli. Etkileyici seslerin aldığı oyunda şampiyonluk için kıyasıya mücadele veriyorsunuz. Bazı yarışlar uzun sürebilir bu oyunu daha eğlenceli bir hale getirecektir. 22 sürücü dışında 16 parça bulunduran F1 Racing Championship oyununda kötü yapay zeka bulunmuyor. Bunlar tamamen iyileştirilmiş sorunlardan olup gerçekten sizlere iyi bir oyun deneyimi sunuyor. 

Formula yarışlarını izlemekten keyif alan Windows bilgisayar kullanıcılarının seveceğine inandığım bu oyunu sitemizden güvenli bir şekilde indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Araba
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,353
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?