FaceDub

FaceDub

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Eğlenceli Fotomontaj Programı

Biraz eğlenmek ister miydiniz? Öyleyse FaceDub programını kullanarak başka kişilerin yerine kendinizi yada sevdiğiniz arkadaşlarınızı koyarak onlara eğlenceli şakalar yapabilirsiniz. 

Fotomontaj yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Basit bir yapıya sahip olması ile binlerce kullanıcısı olan FaceDub programı ile yapmış olduğunuz fotomontajları sergileme şansınız da bulunuyor. Bloglarınızda, sosyal medya hesaplarınızda ve çeşitli yollarla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Başka bir vücut üzerine bir yüz koyarak fotomontaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Facebook, e-posta ve diğer paylaşımlar için hazırdır. Kolay kullanımı ile dikkat çeken program ile istediğiniz yüzü yıklayın ve sürükleyerek istediğiniz vücuda getirin.

Eğlenceli bir iş çıkartmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.  Eğlenceli vakit geçirmek için kullanabileceğiniz program da kendi tasarımlarınızı dilerseniz günlük hayatta sürekli olarak kullanmış olduğunuz nesnelerin üzerine koyarak tasarlamanız mümkün. Mesela kendi grubunuzun yada bir ekibin flamasının resimlerini FaceDub programı ile yaratıcı bir şekilde tasarkayabilirsiniz. 
Eğer sizde eğlenceli fotomontajlar yapmak istiyoranız FaceDub programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Resim Editörleri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,328
HEMEN İNDİR (5.12 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?