FIFA 16

FIFA 16

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Futbol Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz 4GB RAM gerektiren FIFA 16 bildiğiniz gibi uzun yıllardan beri efsane bir futbol deneyimi sunmaktadır. FIFA 16 oyununun Demosunu kullanmak için Origin hesabınızın olması gerekmektedir. Origin hesabınız üzerinden oyunu indirebiliyorsunuz. 

EA Sports tarafından geliştirilen FIFA 16 oyunu gerçekçi bir futbol deneyimi yaşatmak amacıyla hazırlanmıştır. FIFA 16'ın gerçekliğe yakın olabilmesi için oyun içerisinde dünya çapında ünlü olan Ronaldo, Messi gibi futbolculara yer vermiş. 

FIFA serisinde ilk olarak kadın futbolcular ulusal takımlar tabanında FIFA 16'da temsil edilmektedir. Önemli rötuşları gerçekleştirebileceğiniz FIFA 16 oyununda orta alanda hakimiyet arttırılmış olup gelişmiş defansif hareketler gibi çeşitli yenilikler de FIFA 16 oyununda sizleri beklemektedir. 

Gelişmiş kaliteli grafiklere sahip olan FIFA 16 oyununda dinamik aydınlatma efektleri dışında fizik modellemelerine sahip olduğu söylenmektedir. Eğer sizde efsanevi bir oyunda yerinizi almak istiyorsanız FIFA 16'yı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Spor
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,891
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?