Football Manager Touch 2017

Football Manager Touch 2017

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Futbol Menajerlik Oyunu

Football Manager Touch 2017 oyunu ile strateji yeteneklerinizi konuşturmaya ne dersiniz?

Futbol ve menajerlik öğeleriyle birleşen oyunda kendi futbol takımınızın yönetimini yapmaya çalışıyorsunuz. Futbol takımınızın başına geçip şampiyonluk peşinde koştuğumuz Football Manager Touch 2017 oyununda gerçek oyuncular ve gerçek takımlar bulunuyor. 2500 civarında lisanslı futbol takımı dışında 190.000 civarında lisanslı futbolcu bulundurmaktadır. Gerçekçi oyun tecrübesi yaşatan oyunun Football Manager ile benzerliği çok ama en temel farkının daha az detay bulundurması diyebiliriz. 

Genel olarak başarılı bir yapıya sahip olan Football Manager Touch 2017 oyunu grafikleri açısından oyunseverleri mutlu edecektir. Football Manager oyunu karışık gelen oyuncuları memnun edecek olan oyunda fazla detayla uğraşmak zorunda değilsiniz. Transfer işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor yahut maç günü taktiklerini de belirleyebiliyorsunuz. 

3 boyutlu bir şekilde canlandırılması oldukça hoş bir özellik olmuş olup oyuncu transferlerini istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Hangi oyuncuların hangi maçta sahaya çıkacağını belirleyebiliyorsunuz. Yahut oyuncunuzu yedek kulübesinde olup olmayacağını siz belirleyebiliyorsunuz. Futbol takımınızı yönetmek için oynayabileceğiniz keyifli bir oyun olup gerçekçi bir tecrübe deneyimi sunuyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,594
GELİŞTİRİCİ
SEGA
HEMEN İNDİR (Bilinmiyor )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?