Free Image Editor

Free Image Editor

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

Windows bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Free Image Editor programı ile elinizde bulunan grafikleri düzenleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı düzenlemenize imkan sağlayan Free Image Editor program ücretsiz olarak sunulmaktadr. Profesyonel grafik tasarım araçları sağlamaktadır. Kolayca fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz program zorlu bir kurulum işlemi gerektirmiyor. Profesyonel bir uygulama olup görüntüleri taramak için tasarlanmıştır. 

Temiz bir arayüze sahip olan Free Image Editor programıyla fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırmanız, renklerini ayarlamanız ve çeşitli efektler eklemeniz mümkün. 

Yükseklik, genişlik, çözünürlük, pozisyon yani kağıt boyutunu ayarlamanıza imkan sağlıyor. Dilerseniz fotoğraflarınızdan istemediğiniz kısımları kırpabilirsiniz. CPU ve sistem belleğini ılımlı bir miktarda kullanan Free Image Editor programı son derece başarılıdır. Eğer sizde elinizde bulunan fotoğrafları düzenlemek için başarılı bir editöre gerek duyuyorsanız Free Image Editor programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
2.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,203
HEMEN İNDİR (1.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?