Freestyle2: Street Basketball

Freestyle2: Street Basketball

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Online Basketbol Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Freestyle2: Street Basketball oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kendi oyuncunuzu seçerek başladığımız Freestyle2: Street Basketball oyununda basketbol kariyerinde yükselmeye çalışıyruz.

Farklı pozisyonlardan birini seçip ilerleyebildiğiniz Freestyle2: Street Basketball oyununda çaylak bir basketbolcu olarak başlıyoruz. Ardından maçları kazandıkça yeteneklerinizi de geliştirmeniz mümkün hale geliyor. 

Oyuncularla birlikte takım oluşturabilirsiniz. Oyunda galip gelmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Yapay zeka dışında gerçek rakiplere karşı maç keyfi yaşayabiliyorsunuz. MMO tarzında olan oyun düşük sistem gereksinimlere sahip olması nedeniyle eski bilgisayarlar da bile sorunsuz bir şekilde çalışma gösterebilir. 

Cell-shade tarzı bir grafik motoru bulunduran oyunda çizgi roman görünümlü bir ortam bulunuyor. Ekipmanların ve çeşitli kostüm kilidini de açmanız mümkün. Eğer sizde online bir basketbol deneyimi yaşamak istiyorsanız Freestyle2: Street Basketball'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,118
HEMEN İNDİR (2.07 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?