Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

FurMark
Ekran Kartı Test Etme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ekran kartınızı test ederek karşılaştırma yapmak istediğiniz zaman işletim sisteminize en uygun ekran kartını bulmanıza yardımcı olmaktadır. İşini gayet profesyonel bir şekilde gerçekleştiren program sayesinde bilgisayarınızın hangi ekran kartını kullanabileceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ekiden kullandığınız bir ekran kartını karşılaştırabilir ve ekran karınızı diğer bilgisayarların ekran kartıyla karşılaştırabilirsiniz. 

Kullanmakta olduğunuz kullanmak istediğiniz ekran kartınızın performansını değerlendirebilmek amacıyla kullanabileceğiniz FurMark programı işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlamasıyla sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum. 

Öncelikle sisteminizde bulunan parçaların hepsinin sürücülerinin güncel ve yüklü olduğundan emin olun. Testlerin ayarlarını da kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Tüm bunlara ekr olarak testi tam ekran mı yoksa pencere ekranında mı gerçekleştiremek istediğinize de siz karar verebiliyorsunuz. Ücretsiz bir şekilde sitemizden indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.14.0
BOYUT
3.13 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,173
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.