Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Ghost Browser
Farklı Hesapları İçin Alternatif Tarayıcı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Tek bir pencere üzerinden farklı hesapları kontrol etmeye ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz güçlü ve işlevsel bir internet tarayıcısı olan Ghost Browser başarılı bir yapıya sahiptir. Güçlü özelliklerin yer aldığı Ghost Browser ile tüm hesaplarınızı tek bir pencerede kontrol etmeniz mümkün. 

Farklı hesaplarınızı kontrol edebilmek için farklı internet tarayıcıları kullanıyorsanız Ghost Browser ile bu derdi ortadan kaldırabilirsiniz. Tek bir pencere ile farklı hesaplara giriş imkanına sahip olduğunuz Ghost Browser oldukça kullanışlı bir çözüm sunuyor. Chromium tabanlı olarak karşımıza çıkan Larry Kokoszka tarafından geliştirilmiş olan tarayıcı farklı sekme gruplarını birbirinden ayıran bir yapıya sahip olup aynı internet sitesinde tek pencerede farklı hesapları kontrol etmenize imkan sağlıyor. 

Genel olarak kullanışlı bir arayüze sahip olan Ghost Browser tarayıcı özellikle farklı hesap kullananların hoşuna gidecek bir tarayıcı olup Chrome eklentilerine de destek sunuyor. Basit kullanıma sahip olup aktif olarak internet kullananların mutlaka bilgisayarlarında bulundurması gereken başarılı bir tarayıcı olup ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Eğer sizde bu tarz bir tarayıcıya gerek duyuyorsanız mutlaka Ghost Browser'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
40.18 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,162
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.