Maxthon indir
Maxthon

Maxthon indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Güçlü ve Kullanışlı İnternet Tarayıcı

Popüler internet tarayıcılarına benzerliği ile dikkat çeken Maxthon tarayıcısı genel olarak tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Özellikle internet üzerinde gezinirken çok sekme açan kullanıcıların tercihidir. 

Tüm temel gezinti fonksiyonlarını içerisinde bulunduran Maxthon tarayıcısı ile internet deneyiminizi iyileştirebilirsiniz. Maxthon kullanıcılarına daha eğlenceli ve kişisel bir web deneyimi yaşatmak için bilgisayarlarınıza konuk olarak geliyor diyebilirim. 

Eski sürümlerinin aksine şimdiki sürümlerinde benzersiz özelliklere sahip olan Maxthon tarayıcısını kullanırken içerik filtresini aktif edebilir ayrıca dilerseniz internet üzerinde karşınıza çıkan rahatsız edici reklamları da engelleyebilirsiniz. Özellikle internet üzerinde video/mp3 gibi dosyaları indirme işlemini kolaylaştıran Maxthon tarayıcısını bilgisayarınızda kullanarak gezinti sırasında meydana gelen donmaları ve kitlenmeleri engelleyebilirsiniz. 

Hızlı bir şekilde büyüyen bir tarayıcı olup tamamen özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu arayüzü dışında performans açısından etkileyici olmasıyla karşımıza çıkan Maxthon içerisinde reklam engelleyici bulundurmasıyla daha iyi bir internet deneyimi yaşamanıza imkan sağlamaktadır. Rekabetçi internet piyasasında sadeliğe ve verimliliğe önem veren başarılı bir tarayıcı olması dışında sürekli olarak güncellenen yapısıyla ön plana çıkmaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı
VERSIYON
5.0.1.3000
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
9,222
HEMEN İNDİR (38.97 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 5 Ortalama Puan: 4.4
5
3
4
1
3
1
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
DİĞER SİSTEMLER
sponsorlu reklamlar

BENZER UYGULAMALAR