GOG Galaxy indir
GOG Galaxy

GOG Galaxy indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

GOG Resmi Dijital Oyun Platformu

Steam'ın en büyük rakibi olarak tanımlanan GOG Galaxy bünyesinde binlerce oyun bulundurmaktadır. Dijital oyun platformu olan GOG.com'un resmi masaüstü programıdır. 

GOG.com üzerinden aldığınız oyunları kolay bir şekilde arşivinize ekleyebilir ve burada yönetebilirsiniz. Oyunları güncelleyebilir yahut sizde içerik ekleyebilirsiniz. GOG Galaxy istemcisini çalıştırıp satın almış olduğunuz oyunları bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. GOG Galaxy programıyla hangi oyunlara sahip olduğunuzu görüntüleyebilir, ek içeriklere ve bu oyunlar için yamalara bakabilirsiniz.
 
Oyunları hızlı bir şekilde güncelleştirmeniz konusunda da yardımcı oluyor. Bu sayede oyun güncelleştirmelerini arama derdine de girmemiş oluyorsunuz. Güncelleştirmeleri geri alabilmenize imkan sağlayan oyunda güncelleştirmeler problem çıkardığı zaman oyunun bir önceki haline dönüş yapabiliyorsunuz. 

Aynı zamanda oynadığınız oyun için yayınlanmış olan indirilebilir içerikleri oyununuzla ilgili sayfa üzerinde bulabiliyorsunuz. Oyun içi başarılarınızı takip edebilir ve bununla birlikte kazanımları bir arada görüntüleyebilirsiniz. GOG Galaxy ile oyunları yedeklemeniz de mümkün olup kurulum dosyalarını hızlı bir şekilde bilgisayarınıza kaydetmenize yardımcı olmaktadır. Eğer sizde başarılı bir dijital oyun platformuna gerek duyuyorsanız GOG Galaxy istemcisini kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,357
HEMEN İNDİR (134.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?