Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Google Earth
Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Yepyeni sürümüyle Google Earth 6 geliştirilmiş olan 3D özelliğiyle sizi görüntülediğiniz yerdeymiş gibi hissettirmeye devam ediyor. Dünyanın her yerinde uygu üzerinde keşke çıkmanızı sağlayan bir yazılım olan Google Earth 6 sizlere detaylarını sunmaya geliyor. Girdiğiniz adresi bu restorant olabilir, hastahane olabilir yada okul gibi yerleri daha belirgin bir şekilde 3 boyutlu olarak sunabiliyor.

 Google Earth 6 'daki en belirgin özellik ise şuan bulunduğunuz yerden bir ekran görüntüsü alarak Google+'da paylaşabilmenizi sağlayabilmesidir. Bunun için sağ üstten Google oturumunuzu açmanız ve 'Paylaş' veya 'Share' bağlantısına tıklamanız yeterli. Önceden gideceğiz biryerin adresini bilmiyorsanız bu yazılım sayesinde yol tarifi alarak kolaylıkla gideceğiniz yerleri bulabilirsiniz.

Bu yazılım sayesinde sadece Dünya'da değil birçok gezegende sanal olarak gezinebilirsiniz. Uzay aracının 3D modellerini 360 derecelik bir açıyla yakınlaştırbilirsiniz Aynı zamanda Androis ve İos cihazlar da Google Earth'ı ücretsiz olarak edinebilir. Dışarda adres bulamadığınız zamanlarda kimselere sormadan kolay ve doğru bir şekilde adresleri bulabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
7.0.3.8542
BOYUT
763.45 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
22,707
GELİŞTİRİCİ
Google
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.