Google Earth

Google Earth

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Yepyeni sürümüyle Google Earth 6 geliştirilmiş olan 3D özelliğiyle sizi görüntülediğiniz yerdeymiş gibi hissettirmeye devam ediyor. Dünyanın her yerinde uygu üzerinde keşke çıkmanızı sağlayan bir yazılım olan Google Earth 6 sizlere detaylarını sunmaya geliyor. Girdiğiniz adresi bu restorant olabilir, hastahane olabilir yada okul gibi yerleri daha belirgin bir şekilde 3 boyutlu olarak sunabiliyor.

 Google Earth 6 'daki en belirgin özellik ise şuan bulunduğunuz yerden bir ekran görüntüsü alarak Google+'da paylaşabilmenizi sağlayabilmesidir. Bunun için sağ üstten Google oturumunuzu açmanız ve 'Paylaş' veya 'Share' bağlantısına tıklamanız yeterli. Önceden gideceğiz biryerin adresini bilmiyorsanız bu yazılım sayesinde yol tarifi alarak kolaylıkla gideceğiniz yerleri bulabilirsiniz.

Bu yazılım sayesinde sadece Dünya'da değil birçok gezegende sanal olarak gezinebilirsiniz. Uzay aracının 3D modellerini 360 derecelik bir açıyla yakınlaştırbilirsiniz Aynı zamanda Androis ve İos cihazlar da Google Earth'ı ücretsiz olarak edinebilir. Dışarda adres bulamadığınız zamanlarda kimselere sormadan kolay ve doğru bir şekilde adresleri bulabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Uygulamalar
VERSIYON
7.0.3.8542
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İNDİRİLME
23,728
GELİŞTİRİCİ
Google
HEMEN İNDİR (763.45 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?