Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

WebSite X5
Web Sitesi Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz WebSite X5 programı sayesinde hazır temaları kullanarak kendi web sitelerinizi oluşturabilirsiniz. 

Oldukça basit adımlarla web sitesi hazırlamanıza imkan sağlayan WebSite X5 programı ihtiyaçlarınıza uygun internet siteleri hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Program aracılığıyla hazırlamış olduğunuz internet sitelerini kolay bir şekilde yayına koyabiliyorsunuz. 

Web sitesi hazırlarken yaptığınız değişiklikler ise sizlere gerçek zamanlı olarak gösterilecektir. Bu sayede sitenizin son halini görüntüleyebiliyorsunuz. Blog sayfaları, e-posta formaları, ürün katalogları, e-ticaret site yapımı gibi fotoğraf galerileri hazırlamanız konusunda yardımcı olan WebSite X5 programı görsel tema kalıplarından birini seçtikten sonra temaları tercihlerinize göre düzenlemenize yardımcı oluyor. Eğer isterseniz sıfırdan yeni bir tema da oluşturabiliyorsunuz. 

WebSite X5 programı ile hazırlamış olduğunuz web sitelere RSS desteği ekleyebilirsiniz. Bu sayede paylaştığınız haberlerin RSS akışıyla takibini yapabilirsiniz. Web sitenizi arama motorları için optimize edebilen WebSite X5 programı popüler internet tarayıcılarıyla uyumlu hale gelmektedir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
11
BOYUT
96.71 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,139
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.