Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Google Translate Desktop

reklam

Masaüstü İçin Google Çeviri Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Google'un sunmuş olduğu servisi masaüstünüze getiren programı kullanarak 58 farklı dilde çeviri işlemini gerçekleştirebilir. Aynı zamanda 30'dan fazla dil için telaffuz desteğinden yararlanabilirsiniz. Arayüz bakımından oldukça sade ve kullanışlı olan program ile kopyaladığınız metinlerdeki dili otomatik olarak tespit etme özelliğini kullanarak çeviriyi hızlandırabilirsiniz. İstediğiniz diller arasında hızlı bir şekilde çeviri yapmanıza imkan sağlayan program çevirilerin yazılı metinlerini bilgisayarınıza kaydedip daha sonra çıktısını alabilirsiniz. :

İçerisinde her kullanıcı zevki için arayüzde farklı temalar bulundurmaktadır. Farklı temalardan birini kullanarak yazı türünü, seçtiğiniz rengi, boyutu ve efektlerini de kişiselleştirebilmeniz mümkün. 

Dilerseniz yazı çevirmek yerine yazısını çevirmek istediğiniz web sayfanın adını girerek URL'deki sayfanın tamamını istediğiniz dile çevirebilirsiniz. Okumakta zorlandığınız kelimelerin nasıl doğru telaffuz edildiğini de hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

Özellikle web sitelerinde arama yapan ve yabancı kaynaklarla haşır neşir olan kullanıcıların yardımına koşan Google Translate Desktop programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.1.91
BOYUT
333.5 KB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,037
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.