Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Graph
Matematik İçin Fonksiyon Grafiği Çizme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Matematiksel grafikler için en iyisi hemde ücretsiz!

İçerisinde bulunan renklendirme seçenekleri sayesinde çizgi stillerini ve stilleri detaylı bir şekilde belirleyebilirsiniz. Program açık kaynak ücretsiz uygulama paramete fonksiyonlar, standart fonksiyonlar ve kutupsal fonksiyonların tümüne destek sağlamaktadır. 

Fonksiyonlar üzerinde bulunan değerleri belirlenen bir noktada yada fare ile grafik üzerinde takip edebilirsiniz. Eğitimsel araçlar bulunduran program ile gölgelendirme ekleyebilir dilerseniz kordinat sistemine nokta serileri ekleyebilirsiniz. Kordinat sistemini iyi bir şekilde elinize almanıza imkan sağlayan program ile hazırlamış olduğunuz kordinat sistemleri ve üzerinde bulunan herşeyi ile program üzerinden resim dosyası olarak kayıt etmeniz mümkün.

Ayrıca kaydetmiş olduğunuz resmi başka bir programa kopyalayıp işlem yapabilirsiniz. Birçok ek özellikler bulunduran Graph programı basit bir yapıda olmasına rağmen matematiksel fonsksiyon grafiği altında sunduğu özellikler ve seçeneklerle tam bir çözüm aracı olduğunu söylemek ise mümkün. Detaylı kordinat matematiksel grafikler elde etmek için Graph programına güvenebilirsiniz. Binlerce kullanıcısı olan programı sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.4.2
BOYUT
3.11 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,720
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.