Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Keloğlan Matematik Ülkesinde
Eğlenceli Matematik Öğrenme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Genellikle 1.sınıf öğrencilerinin ailesi tarafından tercih edilen Keloğlan Matematik Ülkesinde programı matematik dersini eğlenceli hale getirmek için hazırlanmış olup oyunlarla destekleyici hale gelmiştir. 

İlköğretim öğrencilerini baz alarak bilgiyi aktarmak ve etkileşimli animasyonlarla ilgiyi odaklamak için hazırlanmış olan program sayesinde öğrenci matematik dersinden zevk alacaktır. 

Bir türlü sevilmeyen matematik dersini eğlenceli hale getiren program başarıyı ödüllendirip kullanıcılarına daha keyifli anlar yaşatmayı hedeflemiş. Bunun yanısıra öğrenimi destekleyici hale getirmek amacıyla içerisinde eğlenceli oyun bulundurmaktadır. 

Film tadında devam eden Keloğlan Matematik Ülkesinde ile her bölümde ayrı bir macerada ezbersiz öğrenmenin tadını çıkartacaktır. Keloğlan bazı karşılaştığı zorlukları atlatmak için aldığı görevlerde yardım almak zorunda kalıyor. Bu sırada ise Ak Sakallı Dede devreye giriyor ve keloğlana kötü karakteri yenebilmesi için gerekenleri anlatıyor. İkinci bölümde konu anlatmının hemen arkasından kavrama bölümüne geçiliyor. Öğrenciler daha aktif olup Ak Sakallı Dede2'nin sorularına doğru cevaplar vermek zorunda kalıyor. Program içerisinde ünite içi konu anlatımı ve kavrama bölümleri bulunuyor. 

Öğrenciler için öğrenmeyi eğlenceli hale getiren Keloğlan Matematik Ülkesinde programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
968
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,766
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.