Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Dil Paketi

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GTA 5 Türkçe Yama bilgisayarınızda GTA 5'i Tükçe oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz olan GTA Türk ekibi tarafından hazırlanarak oyunseverlerin beğenisine sunulmuştur. Programın amacı GTA 5 içerisinde yer alan diyalogların altyazılarını, menüleri, oyun içinde kullandığınız telefonunuzun menüsünü,  e-postalarınızı, kısa mesajlarınızı ve diğer metinleri İngilizce'den Türkçe'ye çevirerek oyunun hikayesini daha kolay anlayabilmenizi sağlar.

Yapmanız gereken GTA 5 Türkçe Yama dosyasını indirin Winrar arşiv yöneticisi ile bu dosyayı açın. Arşiv dosyasının içerisinde yer alan gtavturk_setup_v1.0.exe dosyasını çalıştırın. Yazılım yüklendikten sonra GTA 5 Türkçe Yama yükleme aracı bilgisayarınıza kurulacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra programı çalıştırın ve bilgisayarınızda GTA 5'in yüklü olduğu klasörü seçin. Program ana penceresinde "Yükle" seçeneğini seçin ve GTA 5 Türkçe Yama'yı yükleme işlemini başlatın. İsterseniz "Kaldır" seçeneğiyle yamayı devre dışı bırakap GTA Online modunu oynamanız mümkün.

NOT: Rockstar, GTA Online modunda kullanıcı modlarına izin vermediği için GTA Online oynarken GTA 5 Türkçe Yama'yı kapatmanızı tavsiye ediyoruz. Yama kapatılmadığında oyundan banlanabilirsiniz. Böyle bir problemde sorumluluk kullanıcıya aittir. 

  
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2
BOYUT
287
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,486
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.