GTA 5 Türkçe Yama

GTA 5 Türkçe Yama

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GTA 5 Türkçe Dil Paketi

GTA 5 Türkçe Yama bilgisayarınızda GTA 5'i Tükçe oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz olan GTA Türk ekibi tarafından hazırlanarak oyunseverlerin beğenisine sunulmuştur. Programın amacı GTA 5 içerisinde yer alan diyalogların altyazılarını, menüleri, oyun içinde kullandığınız telefonunuzun menüsünü,  e-postalarınızı, kısa mesajlarınızı ve diğer metinleri İngilizce'den Türkçe'ye çevirerek oyunun hikayesini daha kolay anlayabilmenizi sağlar.

Yapmanız gereken GTA 5 Türkçe Yama dosyasını indirin Winrar arşiv yöneticisi ile bu dosyayı açın. Arşiv dosyasının içerisinde yer alan gtavturk_setup_v1.0.exe dosyasını çalıştırın. Yazılım yüklendikten sonra GTA 5 Türkçe Yama yükleme aracı bilgisayarınıza kurulacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra programı çalıştırın ve bilgisayarınızda GTA 5'in yüklü olduğu klasörü seçin. Program ana penceresinde "Yükle" seçeneğini seçin ve GTA 5 Türkçe Yama'yı yükleme işlemini başlatın. İsterseniz "Kaldır" seçeneğiyle yamayı devre dışı bırakap GTA Online modunu oynamanız mümkün.

NOT: Rockstar, GTA Online modunda kullanıcı modlarına izin vermediği için GTA Online oynarken GTA 5 Türkçe Yama'yı kapatmanızı tavsiye ediyoruz. Yama kapatılmadığında oyundan banlanabilirsiniz. Böyle bir problemde sorumluluk kullanıcıya aittir. 

 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.2
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,687
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?