Half-Life Rho-Bot

Half-Life Rho-Bot

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Half Life Bot Yaması

Ücretsiz olarak sunulan Half-Life Rho-Bot eklentisiyle oyuna yeni özellikler ekleyebilirsiniz. Oyun içerisinde haritaların gözükmemesinden tutun multiplayer oynamaya kadar birçok özelliğe sahip olabiliyorsunuz. 

Haritaların oyun menüsünde gözükmesi için haritalarınızı rhobot/maps/ klasörünün içerisine kopyalamanız gerekiyor. Fakat bu sadece görünüşte farklılık oluşturuyor. Bu işleminin Rho-Bot'un haritaları seçme ya da değiştirme eylemlerine bir etkisi yok. Oyuna bot ekleyerek çoklu olarak oyun oynamanıza imkan sağlayan başarılı bir eklenti olup oyuna 20 adete kadar bot ekleyebiliyorsunuz. 

İndirmiş olduğunuz dosyayı Half-Life klasörüne çıkarmanız gerekiyor. Ardından Half-Life'ı açın ve Custom Game'e girmeniz yeterli olacaktır. Listeden Rho-Bot'u seçip sol taraftan Activate'e tıklamanız yeterlidir. Ana menüye döndükten sonra Multiplayer > LAN game > Create Game > ok dedikten sonra oyuna girdiğiniz botların da oyuna dahil olduğunu da Half-Life Rho-Bot oyununda göreceksiniz. Gelişmiş ayarlar için Half-Life>rhobot klasörü içindeki README.TXT dosyasına bakmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
2.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
10,373
HEMEN İNDİR (373.5 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?