High Octane Drift

High Octane Drift

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz Yarış Oyunu

Online yarışlara katılabileceğiniz harika bir oyuna ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış High Octane Drift oyununu ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Online yarışlardan keyif alan kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir oyun olup kaliteli grafikleriyle ön plana çıkıyor. Puan kazanmaya çalıştığımız High Octane Drift oyununda yarışlara katılarak herşeye sıfırdan başlıyor ve kariyer basamaklarını birer birer tırmanmaya çalışıyoruz. 

Araç kullanımındaki yeteneklerimizi geliştirmeye çalıştığımız High Octane Drift oyununda puan kazanmak için mücadele etmeniz gerekiyor. Yarışları kazanıp para biriktirip bu paralar aracılığıyla sahip olduğumuz aracı daha iyi hale getirebilmek için geliştirebiliyoruz. Ayrıca satın alma öğeleri de bulundurmaktadır. 

Farklı araç seçenekleri sunan High Octane Drift oyununda aracımızın performansını daha iyi hale getirmek için oyun içerisinde yer alan 1500'den fazla parça seçeneğini kullanmamız da mümkün. Aracın motorunu güçlendirip vitesler, direksiyon ve süspansiyon kontrolleri gibi ince ayarlarla yapılandırarak daha iyi hale getirebildiğimiz gibi modifiye seçeneklerinden de yararlanabiliyoruz. 

Aynı anda 32 oyuncunun aynı anda yarıştığı High Octane Drift oyununun kalitesi oldukça iyi bir durumda olduğundan Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

High Octane Drift Sistem Gereksinimleri
- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 3.0 GHz Intel Core 2 Duo veya 3.2 GHz AMD Athlon 64 X2 6400+ işlemci

- 2 GB RAM

- 512 MB nVidia GeForce GTX 260 veya 512 MB ATI Radeon HD 5670 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 1 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

- Ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,560
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?